Bezpieczeństwo, którego podłoga spełnia potrzeby wszystkich pokoleń

Ruch jest fajny. Tym bardziej w grupie. Mając to na uwadze, w związku z tym powstaje wiele nowych obiektów dla ruchu i spotkań w Polsce, przeznaczonych jako miejsca spotkań ludzi wszystkich pokoleń.
Podłogi syntetyczne, poliuretanowe tzw tartanowe wspierają aspiracje, jakie ma fundament w ich obiektach, ponieważ posadzki montowane na miejscu są pozbawione barier i zapewniają certyfikowaną ochronę przed upadkiem. Ich wygodna elastyczność i zachęcająco atrakcyjny design zachęcają do odpoczynku i relaksu.

Wiele z planowanych obiektów powstało z założeniami od samego początku uwzględniającymi lokalną ludność, a wiele z jej pomysłów zostało uwzględnionych.

Każde obiekt instalacja składa się z trzech do czterech modułów z różnorodnymi zajęciami ruchowymi dla wszystkich odwiedzających, od najmłodszych dzieci po młodzież, a także dla starszych pokoleń.
Każde z tych miejsc spotkań ma charakterystyczne elementy, takie jak karuzela generacji, bieżnie czy trampoliny, które można znaleźć na wszystkich obiektach.

Tartan na powierzchnię boiska, placu zabaw czy obiektu do ćwiczeń to oczywiście właściwy wybór, ponieważ bezszwowa podłoga syntetyczna jest idealnie dopasowana do wszystkich tych elementów w równym stopniu. Najważniejszą funkcją jest oczywiście redukcja uderzeń, ponieważ może to zapobiec najgorszemu zdarzeniu w przypadku upadku. A ponieważ te place zabaw są przeznaczone zarówno dla młodych, jak i starszych osób, aby spotykać się i oddawać się ruchowi i aktywności, ten aspekt jest również istotny dla osób starszych o ograniczonej sprawności ruchowej. Dzięki dwuwarstwowej konstrukcji nawierzchni boiska z tartanu zapewnia ochronę przed upadkiem z wysokości do 3 metrów. Grubość warstwy podstawowej zapewniającej tę ochronę zależy od wysokości upadku, którą należy pokonać. Kolorowa powierzchnia o grubości 10 mm lub warstwa użytkowa nadaje podłodze atrakcyjny wygląd. Obie te elastyczne warstwy granulatu są mieszane ze spoiwem i układane na miejscu
Kolejną zaletą podłóg z tartanu jest to, że można je modelować, aby na przykład tworzyć pagórkowate krajobrazy, które oczywiście zapewniają taki sam poziom ochrony przed upadkiem jak płaskie obszary. Ta cecha pozwala również na dokładne dopasowanie powierzchni wokół całego wyposażenia i zapewnia płynne przejścia na krawędziach. Wreszcie, wachlarz możliwości projektowych oferowanych przez tartany jest prawie nieograniczony. Kombinacje kolorów, intarsje, figury lub linie, to wszystko jest możliwe dzięki tego typu nawierzchni sportowej. Co więcej, tartan można dostosować tak, aby wtapiał się w istniejące otoczenie lub wyróżniał się w widoczny sposób, w zależności od koncepcji projektu.

Zadzwoń