Budowa boisk sportowych z tartanu, sztucznej trawy, z trawy syntetycznej

Profesjonalna budowa boisk sportowych

Kompleksowo czyli od pomysłu, poprzez wybór najlepszej technologii na wykonaniu i odbiorze kończąc. Kompleksowa obsługa inwestycji budowy wszelkiego rodzaju obiektów sportowych oraz rekreacyjnych. Pomagamy przy budowie zarówno dużych obiektów sportowych jak również elementów małej architektury czyli np. placów zabaw dla dzieci, skwerków w centrach miast czy innych. Nasze doświadczenie sprawia, że możemy służyć fachowym doradztwem oraz pomysłami na skuteczna realizację najlepszej inwestycji zgodnej z oczekiwaniami inwestora.

Od pomysłu, poprzez projekt do jego realizacji.

  • Projekt to najważniejszy element każdej realizacji obiektu sportowego, dlatego już od tego momentu możemy służyć fachowym doradztwem oraz możemy pomóc w realizacji od A do Z każdej inwestycji.

Pomagamy w:

– przygotowaniu projektu

– doborze rodzaju nawierzchni

– pomagamy ustalić wyposażenie obiektu

A to wszytko po to by obiekt sportowy czy rekreacyjny był w pełni funkcjonalny i spełniał wszystkie założenia i wymagania Inwestora.

 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Setki wykonanych zleceń, przygotowanych rozwiązań pozwalają na doradztwo i dzielenie się swoją wiedzą i oświadczeniem w kwestii budowy boisk sportowych z wszelkiego rodzaju nawierzchni. Wysokie standardy jakości oraz sprawdzone rozwiązania techniczne i certyfikowane materiały.

To wszystko razem gwarantuje najwyższą jakość naszej pracy.

Montaż sprzętu na obiekcie sportowym

Boisko, obiekt to nie tylko to po czym biegamy, chodzimy i skaczemy. Obiekt sportowy czy rekreacyjny to również trybuny, bramki, sprzęt sportowy, kosze do gry w koszykówkę. Infrastruktura towarzysząca to nieodzowny element każdego sportowego obiektu.

Pomagamy w doborze zestawów sportowych dostosowanych do możliwości budżetowych oraz technicznych.

Wykonujemy również pomiary terenowe, montaż i demontaż tulei.

Dostarczamy nowy sprzęt sportowy i zajmujemy się złomowaniem, utylizacją zużytego sprzętu sportowego.

Nawierzchnia sportowa

Podłoże oraz nawierzchnia sportowa to najważniejszy element całej infrastruktury. Źle dobrany lub nienależycie wykonany będzie przez wiele lat psuł ocenę i możliwości użyteczności danego obiektu.

Nasza firma dokłada wszelkich starań aby nawierzchni aby była zgodna ze specyfikacją. Prace wykonujemy maszynowo lub ręcznie. Nawierzchnie wykonujemy natryskowo.

Demontaż zniszczonych i wyeksploatowanych nawierzchni to również ważny element naszej pracy. Demontaż + utylizacja starych nawierzchni sportowych.

 

Korzystamy z materiałów dostarczanych przez renomowanych producentów i dystrybutorów, wyposażających boiska i obiekty sportowe na terenie całej Europy.

Układanie demontaż nawierzchni

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.
Zadzwoń