Budowa i instalacja kortów tenisowych

Syntetyczny kort tenisowy

Potrzebujesz specjalisty od instalacji kortów tenisowych, który zapewni, że projekt budowy kortu tenisowego zostanie dostarczony na czas, w ramach budżetu i zgodnie z najwyższymi standardami?

Jeśli tak, skontaktuj się z naszą firmą lub skorzystaj z naszego szybkiego formularza kontaktowego, a skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia wymagań dotyczących budowy lub konserwacji kortów tenisowych Twojej szkoły lub klubów.

Projektanci i konstruktorzy kortów tenisowych

Od ponad 10 lat nasza firma instaluje światowej klasy nawierzchnie lekkoatletyczne i tenisowe w szkołach, klubach tenisowych i władzach lokalnych w całej Polsce. Pomogliśmy setkom klubów zrealizować projekty kortów tenisowych. Zainstalowaliśmy również korty tenisowe w prywatnych rezydencjach.

Jeśli potrzebujesz konstruktora kortów tenisowych, który jest w stanie dostarczyć nawierzchnię kortu tenisowego, która przetrwa próbę czasu, nasz zespół jest firmą, której możesz zaufać.

Wymiana nawierzchni kortu tenisowego

Oprócz tego, że jesteśmy budowniczymi i instalatorami kortów tenisowych, oferujemy usługi odnawiania i konserwacji w celu naprawy kortu. Z biegiem czasu kort może naturalnie ulec zniszczeniu w wyniku zużycia, warunków pogodowych i niestety wandalizmu i podobnych wydarzeń.

Zmiana nawierzchni kortu zapewni zminimalizowanie ryzyka kontuzji i utrzymanie jakości gry. W niektórych przypadkach po prostu ponownie położyliśmy syntetyczną powierzchnię, na której podstawa jest już w dobrym stanie.

Rodzaje nawierzchni kortów tenisowych

Różne rodzaje nawierzchni kortów tenisowych zapewniają zupełnie inny styl i szybkość gry.

Dlatego nie tylko konstrukcja kortów tenisowych powinna być wysokiej jakości, ale nawierzchnie tenisowe muszą być wykonane z odpowiedniego materiału i odpowiednio zamontowane, aby uzyskać poziom gry, którego szukasz.

Kiedy decydujesz się na montaż kortu tenisowego nasi eksperci mogą omówić zalety następujących rodzajów nawierzchni kortów tenisowych:
Gumowe nawierzchnie tenisowe

● Wysokiej jakości alternatywa dla betonowych i glinianych kortów tenisowych

● Wykonane z warstwy granulowanej gumy z dwiema warstwami natrysku teksturowego przy użyciu granulatu gumowego i poliuretanu w kolorze czerwonym lub zielonym

● Idealny dla wszystkich umiejętności

● Wysoki poziom antypoślizgowości zapobiega urazom podczas biegania lub upadku

● Gracze wiedzą, że powierzchnia nie powoduje wstrząsów na stawy ani uszkodzeń ścięgien

● Oferowana pełna usługa instalacji kortu tenisowego, w tym podbudowa asfaltowa lub remont istniejącej nawierzchni tenisowej
Korty z trawy syntetycznej

● Doskonała alternatywa dla tradycyjnych boisk trawiastych

● Niskie koszty utrzymania – bez koszenia, rolowania, malowania linii

● System trawy wypełnionej piaskiem naśladuje tradycyjne nawierzchnie trawiaste do tenisa

● Syntetyczna natura zapewnia idealne warunki do gry przez cały rok

● Nie ma potrzeby ciągłego podlewania przez suche miesiące letnie

Niezależnie od tego, czy wybierzesz gumowe, czy syntetyczne nawierzchnie tenisowe, możesz mieć pewność, że wszystkie nawierzchnie tenisowe oferowane, instalowane i naprawiane przez naszą firmę są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami, aby zapewnić najlepsze wyniki.

Ten rodzaj konstrukcji kortu tenisowego oznacza również koniec z odpryskami w betonie lub pęknięciami w ziemi pod trawą, z którymi trzeba sobie poradzić, ponieważ te typy nawierzchni kortów tenisowych są zbudowane tak, aby przetrwać bez utraty jakości.

Omów budowę kortu tenisowego z Nami już dziś

Nasza firma buduje i naprawia korty tenisowe w różnych miejscach w Polsce od ponad 10 lat. Jeśli masz projekt kortu tenisowego, który wymaga profesjonalnej wyceny zadzwoń.

Zadzwoń