Dezynfekcja boisk sportowych z poliuretanu

Dezynfekcja obiektów i nawierzchni sportowych

W celu zapewnienia należytego poziomu bezpieczeństwa dla zdrowia ich użytkowników, obiekty rekreacyjne i boiska sportowe powinny podlegać reżimom sanitarnym, obejmującym między innymi regularną i cykliczną dezynfekcję powierzchni użytkowych oraz wszelkiego rodzaju elementów infrastruktury sportowej, które znajdują się na terenie przy boiskach. Opisane czynności powinny spełniać zalecenia i rygory stawiane przez organy inspekcji sanitarnej oraz podmioty zarządzające lub administrujące obiektami sportowymi.

Na czym polega dezynfekcja obiektów sportowych?

W celu pozbycia się zagrożenia wirusem nasza firma zajmuje się świadczeniem kompleksowej usługi dezynfekcji obiektów sportowych oraz rekreacyjnych.

Place zabaw, boiska, infrastruktura taka jak zabawki, bramki, kosze, trybuny. Po pojawieniu się zagrożeń zarządcy oraz administratorzy obiektów zostali zmuszeni do zapewnienia czystego, zdezynfekowanego środowiska do zabawy takich jak place zabaw, do gry w piłkę, koszykówkę czy w przypadku bieżni do biegania.

Dezynfekcję przeprowadzamy przy pomocy odpowiednio dobranych środków chemicznych, wirusobójczych, bakteriobójczych, grzybo i pleśniobojczych.
Obiekt sportowy to także obiekty sanitarne i higieniczne również powinny być dezynfekowane.

Jak przeprowadzamy dezynfekcję obiektów sportowych

Profesjonalne usługi dezynfekcji to usługi, które kierujemy do administratorów i zarządców obiektów sportowych.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.
Zadzwoń