Jak zainstalować kort tenisowy

Jako specjaliści od kortów tenisowych możemy wykonać montaż kortu tenisowego zgodnie z najwyższymi standardami. Stworzenie syntetycznej nawierzchni tenisowej może być bardzo trudne, jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy i dostępnych narzędzi. Podczas instalowania terenu sportowego postępujemy zgodnie z następującymi

prostymi krokami:

  • Wykop istniejące powierzchnie
  • Połóż podstawę
  • Zainstaluj asfalt
  • Zastosuj spoiwo
  • Pomaluj powierzchnię w wybranych kolorach farbą antypoślizgową
  • Zastosuj oznaczenia linii

Zawsze ważne jest, aby mieć ekspertów pod ręką, aby mieć pewność, że uzyskasz najlepsze możliwe wyniki.

Jeśli chcesz uzyskać dalsze informacje, skontaktuj się dziś z naszymi specjalistami. Wypełnij udostępniony formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Konserwacja obiektów sportowych

Ważne jest, aby w obiektach sportowych utrzymywać kort w czystości, używając myjki strumieniowej i dbając o konserwację. Musisz zadbać o to, aby liście, ptasie odchody i inne zanieczyszczenia nie znajdowały się na powierzchni tenisowej, aby gracze mogli na nich bezpiecznie grać i nie wpływać na ich wydajność gry.

Obsługa kortów musi obejmować zapewnienie konserwacji pola kortu, ponieważ bieżące czyszczenie, mycie ciśnieniowe, obróbka mchem / algami i ponowne zabarwienie antypoślizgowej farby jest konieczne, aby zachować właściwości gry, a także bezpieczeństwo. graczy będzie to również wspierać wydajność gry.

Boiska sportowe muszą spełniać specyfikacje i akredytacje określone w wytycznych organu zarządzającego, co wiąże się z zachowaniem odporności na poślizg TRRL 55 przez cały okres ich użytkowania.

Zachęcamy do rozmowy, aby uzyskać więcej informacji na temat cen montażu boiska sportowego w szkole, klubie lub obiekcie domowym.

Jeśli chcesz porozmawiać z naszymi lokalnymi wykonawcami kortów tenisowych w sprawie konserwacji obiektów sportowych, pamiętaj, aby podać swoje dane w formularzu zapytania znajdującym się na tej stronie. Postaramy się, aby jeden z naszych ekspertów skontaktuje się z Tobą przy najbliższej okazji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania lub pytania, które możesz mieć.
Budowa kortu tenisowego

Podczas budowy kortu tenisowego należy przyjrzeć się wielu firmom, aby znaleźć najlepsze wyniki. Zawsze zalecamy zapoznanie się ze studiami przypadków i wcześniejszą pracą firmy budowlanej, aby upewnić się, że są wiarygodne i mają wysokie standardy. Jako specjaliści od nawierzchni sportowych używamy tylko najwyższej jakości produktów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Daj nam znać, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub porozmawiać z członkiem naszego zespołu.
Usługi kortów tenisowych

Gracze na kortach tenisowych czy to na prywatnych ogrodach, na szkolnych kortach, w profesjonalnych klubach tenisowych itp. Chcą grać na bezpiecznej nawierzchni tenisowej.

Dlatego procedury konserwacyjne są niezbędne, aby zapewnić wprowadzenie rocznych programów napraw podstawowych, zapobiegania chwastom, czyszczenia strumieniem wody i ponownego malowania kolorowych powłok antypoślizgowych z nowym oznaczeniem linii które może również poprawić wygląd Twojego obiektu.

Ponowne malowanie i ponowne malowanie kortów można przeprowadzić tylko w suchych warunkach i nakładać je natryskiem bezpowietrznym z farbą akrylową lub materiałami malowanymi poliuretanem.

Na porowatej powierzchni makadamowej o otwartej teksturze można natryskiwać zarówno farbę akrylową na bazie wody, jak i farbę poliuretanową, na którą zwykle zaleca się nałożenie warstwy spoiwa w celu wzmocnienia istniejącej powierzchni makadamowej. Na nawierzchniach boisk sportowych z gumy polimerowej można stosować tylko powłokę poliuretanową i jest to farba utwardzana wilgocią ze znakami kreskowymi dodanymi po pomalowanej powierzchni.

OFERUJEMY BEZPŁATNE WYCENY BEZ ZOBOWIĄZAŃ
Dowiedz się więcej

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nawierzchniach boisk sportowych, które możemy zamontować dla Twoich obiektów sportowych, wypełnij nasz formularz zapytania.

Po otrzymaniu zapytania skontaktujemy się z Tobą, podając więcej informacji na temat nawierzchni nowych kortów tenisowych i kosztów różnych rodzajów nawierzchni do instalacji kortu tenisowego.

Zadzwoń