Kompletne zestawy naprawcze do tartanu. Naprawa placu zabaw, bieżni, boiska – dostępna szeroka gama kolorów.

Nasze kompletne zestawy naprawcze do nawierzchni tartanowej wykorzystywanej w czasie budowy placów zabaw, boisk, biżeni czy innych obiektów sportowych są szczególnie przydatne do naprawy uszkodzonej nawierzchni. Uszkodzenia mogą wystąpić z czasem w wyniku narażenia na żywioły i intensywnego użytkowania. W przypadku placów zabaw szczególnie w przypadku miejsc takich jak przestrzeń pod huśtawkami, w przypadku boisk w miejscu „pracy bramkarza” w przypadku bieżni w miejscach startu oraz mety.

Zestaw naprawczy do tartanu zawiera wszystkie materiały potrzebne do naprawy obszarów z niewielkimi uszkodzeniami na powierzchni poliuretanowej. Małe obszary są bardzo łatwe do samodzielnego naprawienia dzięki naszemu kompletnemu zestawowi naprawczemu i kilku podstawowym narzędziom. Dostępny jest również szeroki wybór kolorowych gum EPDM, które można dopasować do istniejącego koloru powierzchni lub stworzyć element zabawowy w innym kolorze.

Wszystkie kolory tartanu blakną z biegiem czasu, więc stworzenie funkcji gry z kontrastowym kolorem może często wyglądać lepiej niż słabe dopasowanie kolorów.

Zadzwoń