Naprawa boisk sportowych z trawy syntetycznej, sztucznej

Jak przebiega proces naprawy boisk sportowych i dlaczego jest tak ważny?

Duża odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz w skutek działania czynników zewnętrznych takich jak sól, deszcz, śnieg itp. Usterki jednak zawsze będą się pojawiać. Jednak co można zrobić to zająć się szybką naprawą uszkodzonego miejsca?

Jak wygląda uszkodzenie nawierzchni?

Usterki, uszkodzenia pojawiające się na nawierzchniach sportowych wymagają natychmiastowej reakcji. Nie można ich odkładać i bagatelizować. Jeśli usterki nie będą na bieżąco naprawiane mogą prowadzić do znacznie kosztowniejszych napraw i uszkodzeń nawierzchni sportowych. Wczesne wykrycie i naprawienie usterki pozwoli na zachowanie  właściwych parametrów technicznych i estetycznych.

Nasza firma wykonuje setki napraw nawierzchni boisk sportowych rocznie. Od małych ubytków w nawierzchni wykonanej z poliuretanu poprzez uszkodzenia mechaniczne w nawierzchni placów zabaw z tartanu. Poza naprawą prowadzimy również doradztwo w zakresie bieżącej konserwacji oraz prac konserwacyjnych procesów czyszczenia.

Jakie są powody powstawania uszkodzeń w nawierzchniach sportowych?

Najczęstszą przyczyną powstawania uszkodzeń jest słaba jakość materiałów użytych w czasie budowania, układania czy natryskiwania nawierzchni.

Jakie uszczerbki, uszkodzenia możemy naprawić?

Nasza firma dokonuje oględzin nawierzchni i na podstawie analizy przestawiamy kosztorys. Jakie uszkodzenia mogą zostać naprawione:

– uszkodzenia mechaniczne

– wyrwy

– dziury

– rozerwania

– przetarcia nawierzchni

Naprawiamy również wszelkiego rodzaju rozklejenia w trawie syntetycznej oraz w przypadku wykładzin sportowych.


Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.
Zadzwoń