Nawierzchnia kortów tenisowych

Podczas instalacji kortu tenisowego w szkole, klubie lub centrum rekreacyjnym można wybierać spośród wielu różnych typów nawierzchni.

Wykonawcy kortów tenisowych to profesjonaliści w dziedzinie nawierzchni kortów tenisowych i ich montażu, posiadający doświadczenie i wiedzę, aby dostarczyć wymaganą instalację.

Jesteśmy przekonani, że możemy pomóc Ci na każdym etapie dokonać najlepszego wyboru w zakresie projektowania, utrzymania i finansowania, aby zapewnić udany projekt.

Niezależnie od tego, czy jesteś dużym klubem tenisowym, szkołą, czy prywatnym ogrodem, skontaktuj się z nami, aby omówić nowe opcje kortów tenisowych i różnorodne dostępne opcje, od porowatej nawierzchni makadamowej o otwartej gradacji, nawierzchni sportowej z gumy polimerowej, nawierzchni z piaskiem, po opcje podłóg ze sztucznej trawy.


Rodzaje nawierzchni kortów tenisowych

Nawierzchnie kortów tenisowych są zaprojektowane i określone jako porowate, aby mogły być obiektami sportowymi na każdą pogodę i nie będą miały wpływu na wyniki gry graczy.

Na rynku nawierzchni sportowych dostępnych jest kilka różnych sztucznych nawierzchni kortów, a my jako budowniczowie kortów tenisowych możemy je dostarczyć:

  • Powierzchnie makadamowe – Możemy zainstalować asfaltową nawierzchnię z makadamu o otwartej teksturze z bogatą farbą akrylową, dostosowaną do różnych sportów, rozmiarów i wzorów.
  • Polymeric Surface – gumowana nawierzchnia sportowa z dwiema warstwami kolorowej farby poliuretanowej.
  • Sand Dressed / Sand Filled – Syntetyczna nawierzchnia sportowa spełniająca cechy LTA, ITF i SAPCA. Wymagające regularnej konserwacji, takiej jak szczotkowanie ciągnione w celu oczyszczenia włókien z brudu i zanieczyszczeń.
  • Glina syntetyczna – ma takie same właściwości gry, jak naturalne korty ziemne, w tym interakcje gracz / powierzchnia i piłka / powierzchnia.
  • Nawierzchnie z trawy syntetycznej – Podłogi z trawy syntetycznej zachowują wygląd i właściwości trawiastych powierzchni bez wyczerpujących wymagań konserwacyjnych.

Jeśli interesuje Cię którakolwiek z powyższych nawierzchni kortów i chcesz uzyskać więcej informacji, nasi profesjonalni konsultanci omówią z Tobą różne rodzaje nawierzchni i poinformują, który rodzaj nawierzchni tenisowej byłby najlepszy dla Twojego obiektu i jaka konserwacja będzie wymagana po instalacji kortu tenisowego.
Wykonawcy kortów tenisowych

Jako profesjonalni wykonawcy kortów tenisowych z wieloletnim doświadczeniem w branży budowy boisk sportowych oraz kilkoma obiektami na terenie całego kraju, możemy udzielić Państwu odpowiedzi dotyczących kosztów pakietu serwisowego, cen regularnej obsługi oraz zalecanego wyposażenia zapewniającego sprawność boiska do maksymalnego potencjału.

Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych rodzajów nawierzchni i szczegółów finansowania obiektów tenisowych, wypełnij nasz formularz kontaktowy już dziś, a my skontaktujemy się z Tobą, aby uzyskać profesjonalne porady. Lub kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat finansowania.

Zadzwoń