Renowacja, naprawa boisk sportowych

Renowacja boisk i nawierzchni sportowych

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług renowacji wszelkiego rodzaju nawierzchni sportowych. Nawierzchnie syntetyczne, poliuretanowe, tartanowe.

Place zabaw, boiska o uniwersalnym przeznaczeniu oraz inne obiekty wykonane z pomocą nawierzchni tartanowych.

Doradztwo, pomoc w doborze odpowiedniej technologii oraz najwyższa jakość wykonania.

Kiedy renowacja nawierzchni jest konieczna?

Syntetyczne nawierzchnie sportowe takie jak tartan pozwalają na budowę super mocnej warstwy, która nie tylko będzie miękka i przyjazna sportowcom ale również będzie wytrzymała i estetyczna przez wiele lat eksploatacji.

Spowolnienie procesów zużywania się nawierzchni można zapewnić poprzez odpowiednie czyszczenie, regularne naprawy oraz odkurzanie i zamiatanie celem pozbycia się zabrudzeń pochodzenia roślinnego takich jak liście, mchy itp.

Dlaczego warto nawierzchnię poddawać regularnym naprawą oraz konserwacji?

Wolniejsze zużywanie się nawierzchni oraz lepsza estetyka to dwie najważniejsze przyczyny dlaczego warto regularnie dbać o nawierzchnię z tartanu. Oczywiście kolejnym powodem jest koszt naprawy i szybkość degradacji nawierzchni, która nie była odpowiednio czyszczona i konserwowana.

Renowacja czyli co?

Każda nawierzchnia ma inny proces renowacji. Boiska z trawy wymagają regularnego uzupełniania granulatu, prostowania włókien oraz czyszczenia wrasta poniżej nawierzchni tak aby stale skutecznie odprowadzała wodę.

Chcesz poznać szczegóły oferty na konserwację nawierzchni?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.
Zadzwoń