Trawa syntetyczna - czyli bezpieczny sposób na profesjonalne boisko do piłki nożnej.

Sztuczna trawa

Sztuczna trawa (trawa syntetyczna) to nowoczesna nawierzchnia sportowa, wyróżniająca się wysoką funkcjonalnością oraz długą żywotnością. Stosowana jako alternatywa dla naturalnej murawy oraz nawierzchni poliuretanowych zapewnia długotrwałą i bezpieczną eksploatację oraz optymalne warunki do uprawiania wielu dyscyplin sportowych. Doskonale sprawdza się w warunkach zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Zastosowanie sztucznej trawy (trawy syntetycznej)

Trawa syntetyczna należy do jednych z najczęściej wykorzystywanych nawierzchni sportowych. W zależności od przyjętych parametrów technicznych (wysokość włókna, grubość włókna, gęstość włókna) może z powodzeniem służyć jako nawierzchnia boisk sportowych przeznaczonych do gry w piłkę nożną, rugby lub hokeja. Jest także powszechnie stosowana przy budowie kortów tenisowych oraz pól golfowych. Jej uniwersalność sprawia, że coraz częściej stosuje się ja także jako nawierzchnię obiektów wielofunkcyjnych oraz placów zabaw.
Dobrej jakości sztuczna trawa jest w stanie zapewnić warunki użytkowe zbliżone do naturalnej murawy. Oferuje jednocześnie o wiele większą trwałość oraz odporność na intensywną eksploatację oraz niekorzystne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Może być użytkowana przez cały rok, w każdych warunkach pogodowych i atmosferycznych. Jest produkowana w kilku wariantach kolorystycznych, co umożliwia tworzenie powierzchni oraz wykonanie linii przeznaczonych do uprawniania różnych sportów.
trawa-syntetyczna
Trawa syntetyczna

Ile kosztuje ułożenie sztucznej trawy?

Cena trawy syntetycznej (sztucznej trawy) może być bardzo różna i zależy od wielu czynników. Wszelkie wyceny i cenniki mogą mieć wymiar jedynie orientacyjny, zaś szczegółowe wyceny możliwe są do sporządzenia dopiero w oparciu o nadesłaną specyfikację zamówienia. Do czynników wpływających w największym stopniu na koszty wykonania nawierzchni sportowych wykonanych z trawy syntetycznej należy ich przeznaczenie oraz rodzaj wybranej trawy syntetycznej. Istotne jest także to, jak intensywne będzie jej użytkowanie.
Na życzenie osób zainteresowanych naszą ofertą sporządzimy kosztorys ofertowy w oparciu o przesłane nam informacje i specyfikacje. W przypadku powierzenia nam do wykonania kompleksowej usługi budowy lub modernizacji boiska lub obiektu sportowego, pomożemy przy wyborze odpowiedniego rodzaju nawierzchni oraz dobierzemy optymalne rozwiązania techniczne i produktowe. Nasi pracownicy odpowiedzą też na wszystkie pytania oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z montażem i użytkowaniem nawierzchni wykonanej ze sztucznej trawy.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się z nami - udzielimy Ci wszystkich istotnych informacji oraz odpowiemy na każde pojawiające się pytanie.
Zadzwoń