Witamy

dzisiaj wyjaśnimy, jakie są zalety powierzchni poliuretanowej wylewanej na mokro. Ponieważ poliuretanowa nawierzchnia jest specjalistyczną nawierzchnią zabezpieczającą, ta podłoga na plac zabaw ma wiele zalet.

Najbardziej oczywistą z nich jest zdolność do zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa podczas użytkowania. Nawierzchnie mokre faktycznie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ nawierzchnia spełnia standardy krytycznej wysokości upadku. Poliuretanowa nawierzchnia jest w rzeczywistości typem powierzchni o wyjątkowo niskich kosztach konserwacji, co oznacza, że ​​pozwala zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy związanych z posiadaniem tej powierzchni. Ponadto, jeśli są jakieś naprawy, które wymagają wykonania, jeśli jest to mała naprawa, możesz zamówić zestaw naprawczy poliuretanowa nawierzchnia w swojej szkole lub placówce. Możesz wykonać tę naprawę samodzielnie, co ponownie oszczędza czas i pieniądze.

Ponadto jest to w rzeczywistości porowata powierzchnia, co oznacza, że ​​może być używana przez cały rok, w różnych warunkach pogodowych. Chociaż nawierzchnie poliuretanowa są zwykle instalowane na placach zabaw, w rzeczywistości są one nawierzchnią uniwersalną, co oznacza, że ​​mogą być instalowane do wielu różnych sportów i zajęć. Wreszcie, tartan może być niezwykle pouczający, w zależności od specyfikacji instalacji. Możesz mieć w swoim projekcie gry i edukacyjne cyfry i litery, aby dzieci mogły bawić się na rzeczywistej powierzchni. Nasza firma ma ponad 20 lat doświadczenia w instalowaniu mokrej nawierzchni w całym kraju, więc naprawdę czujemy, że jesteśmy firmą, do której należy się udać, jeśli chcesz ją zainstalować.


Korzyści z poliuretanowa nawierzchnia

Tartan staje się coraz bardziej popularny w Polsce w ciągu ostatnich 20 lat widzieliśmy, jak ten produkt zastępuje stare place zabaw, ścieżki i place zabaw dla dzieci. Wynika to z wielu zalet, jakie tego typu podłoże oferuje jako nawierzchnia.

Bezpieczeństwo - 
- Tartan to powierzchnia bezpieczna, co oznacza, że ​​jest to dwuwarstwowa mieszanka gumowa z podstawą z amortyzatorem. 
- Pomaga zmniejszyć ryzyko urazów, eliminując siłę uderzenia.
- Edukacja i fitness - możemy dostarczyć tartan w różnych kolorach i grafikach. 
- Ten wszechstronny produkt umożliwia nam instalowanie grafiki i projektów na warstwie wierzchniej. Te grafiki nie tylko sprawiają, że Twoja powierzchnia jest wyjątkowa, ale mogą też zwiększyć interakcję dzieci. Umieściliśmy w nawierzchni miniaturowe jezdnie, aby uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach. Możemy używać cyfr i liter oraz narzędzi edukacyjnych do matematyki i języka angielskiego. Inne opcje, takie jak gra w klasy, mogą pomóc w zapewnieniu gier i zajęć poprawiających zdrowie i kondycję.
- Drenaż - poliuretan jest materiałem porowatym i należy go położyć na odpowiednim podłożu. Wszystkie te powierzchnie powinny wspomagać drenaż i zapobiegać zatrzymywaniu wody i wydłużaniu czasu użytkowania na powierzchni.
- Bezspoinowa - powierzchnia jest zwykle instalowana ze ścianami oporowymi, do których jest układana. Zapobiega to niebezpieczeństwu potknięcia i zmniejsza ryzyko obrażeń. Jeśli niemożliwe jest zainstalowanie granicy, możemy obejść ten problem, wykopując rów na obwodzie i zwężając powierzchnię w kierunku otaczającego obszaru.

To tylko kilka przykładów, dlaczego popularność tartanu gwałtownie rośnie i dlaczego szkoły, żłobki, place zabaw, a nawet budynki mieszkalne przechodzą na tego typu nawierzchnię sportową. Aby uzyskać więcej informacji na temat zalet poliuretanu, skontaktuj się z nami już dziś, a członek naszego zespołu skontaktuje się z Tobą w celu omówienia tego.

Zadzwoń