Nawierzchnie tartan poliuretan

Nawierzchnie z tartanu zwane również poliuretanowe

Nawierzchnie z poliuretanu (nawierzchnie z tartanu) są jednymi z najbardziej popularnych nawierzchni. Ich uniwersalność czyli możliwość zastosowania w przypadku różnych obiektów takich jak: place zabaw, boiska szkolne, place wodne czy bieżnie i dużo formatowe boiska sportowe oraz trwałość i niski koszt konserwacji decyduje o ich częstym wyborze przez inwestorów. Ich cechami charakterystycznymi są: duża elastyczność, znaczny stopnień amortyzacji. Zapewniają one bezpieczeństwo w czasie wykonywania ćwiczeń, grania w piłkę, biegania oraz w czasie zabawy. Stosowane w przypadku zarówno obiektów rekreacyjnych jak również profesjonalnych obiektów sportowych np. bieżni olimpijskich. Uniwersalne, trwałe i proste w utrzymaniu to cechy, które zadecydowały o powszechności boisk i obiektów wykonanych z poliuretanu.

Kiedy najczęściej stosowane są nawierzchnie poliuretanowe (tartanowe)?

Place zabaw to miejsca w których rzadko można spotkać inną nawierzchnię niż poliuretan. Jednak pamiętajmy, że to tylko jeden z niewielu rodzajów obiektów w przypadku których wybrany jest ten rodzaj nawierzchni sportowych.

Mieszanka gumy, rodzaj podłoża, jego twardość czy miękkość to parametry, które można odpowiednio dobierać do typu obiektu na jakim ma być zrealizowany.

Boiska uniwersalne, wielofunkcyjne, korty tenisowe, bieżnie te amatorskie jak również wyczynowe czyli np. bieżna na Stadionie Śląskim są również wykonane w technologii tartanowej.

Uniwersalność boisk na których jednocześnie znajduje się kilka obiektów takich jak kort tenisowy, bieżnia oraz boisko do koszykówki czy piłki nożnej to obiekty, które wykonane z poliuretanu sprawdzą się najlepiej.

Odpowiedni rodzaj nawierzchni, czyli jak sprawić aby nawierzchni spełniała swoją funkcję przez długie lata.

Na rynku jest wiele rodzajów powłok, proces produkcji oraz przygotowania podkładu również może się różnić dla różnego rodzaju potrzeb inwestora. Dlatego najważniejsze jest to aby dokładnie określić potrzeby inwestora i zgodnie z nimi przygotować specyfikację nawierzchni.

Zastosowanie nawierzchni tartanowych

Wybranie takiej firmy jak nasza sprawi, że nie tylko na papierze nawierzchnia będzie spełniała swoje wymagania. Znamy się na swojej pracy i nigdy nie stosujemy pół środków. Wykonujemy nawierzchnie solidnie, terminowo i na najwyższej jakości produktach.

Bądź eko i wybierz nawierzchnię z poliuretanu.

Czy wiesz z czego wykonuje się nawierzchnie poliuretanowe?
To drugie życie zużytych opon samochodowych!
Czyli nie tylko bezpiecznie, przyjemnie dbamy o zdrowie lecz również wybierając nawierzchnie z tartanu dbamy o środowisko oraz mniejszą ilość śmieci na składowiskach odpadów!

Czyż to nie jest dobra wiadomość dla bycia eko w 21 wieku!

Nasza oferta dla każdego klienta jest inna.
Chcesz ją poznać?
ZADZWOŃ lub NAPISZ do nas

Nawet jeśli jesteś we wczesnej fazie inwestycji i zastanawiasz się jak i czy da się zrealizować to w określonym budżecie zadwoń. To nic nie kosztuje.
Zadzwoń